Jedność wiedzy, jedność poznania
  • Strona główna
  • Wykłady
  • DANiO – Danio Adventure! Nauka i Odkrycia: Zapraszamy na wykład „Zwierzęta na wybiegu – czyli o modelach zwierzęcych w nauce”

Danio - plakat b_30.04.18KTO?

Uczniowie i nauczyciele Wrocławskich szkół licealnych

GDZIE?

Sala Sesyjna Ratusza, Wrocław

KIEDY?

15 maja 2018, godz. 12.00

PO CO?

Aby wziąć udział w przygodzie

DANiO

Danio Adventure! Nauka i Odkrycia

Zapraszamy na wykład „Zwierzęta na wybiegu – czyli o modelach zwierzęcych w nauce”, będący inauguracją projektu badawczo-edukacyjnego, którego głównym celem jest stworzenie unikalnej szansy, aby najlepsi wrocławscy uczniowie byli jeszcze lepsi.

Podczas spotkania zaprosimy Was do udziału w projekcie „DANiO” podczas którego rozwiniecie umiejętności pracy laboratoryjnej oraz pogłębicie rozumienie praktycznych aspektów stosowania metody naukowej.

Udział w projekcie „DANiO” umożliwi uczestnikom realizację prawdziwego eksperymentu badawczego, poznanie metod, nauczy analizowania i interpretowania wyników oraz wyciągania wniosków. W czasie trwania projektu, realizowanego w laboratoriach Uniwersytetu Wrocławskiego, uczniowie będą znajdowali się pod opieką merytoryczną doświadczonych pracowników naukowych.

Więcej informacji na stronie: www.zbrz.uni.wroc.pl

Rejestracja na wykład: https://wca.wroc.pl/danio-danio-adventure-nauka-i-odkrycia-zapraszamy-na-wyklad-zwierzeta-na-wybiegu-czyli-o-modelach-zwierzecych-w-nauce

Idź na górę