Jedność wiedzy, jedność poznania

Już po raz dziewiąty Wrocławskie Centrum Akademickie ma przyjemność zaprosić naukowców i przedsiębiorców do Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej “Mozart”. 

Miasto Wrocław swoją ofertę kieruje do aktywnych naukowców i przedsiębiorców, którzy w ramach partnerstw naukowo-biznesowych mają pomysł na wspólny projekt. Dzięki tej współpracy przedsiębiorca wykorzystuje rozległą i specjalistyczną wiedzę naukowca na rzecz rozwoju firmy, a naukowiec zdobytą wiedzę biznesową stosuje w pracy dydaktycznej i badawczo-rozwojowej.  

W programie udział biorą partnerstwa naukowca ze stopniem co najmniej doktora zatrudnionego na uczelni lub w instytucie w charakterze pracownika badawczo-dydaktycznego czy badawczego z przedsiębiorcą działającym na terenie Wrocławia i zatrudniającym tu pracowników.


Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wca.wroc.pl/mozart. Zachęcam równiez do kontaktu mailowego czy telefonicznego z zespołem zaangażowanym w realizację programu (https://wca.wroc.pl/kontakt-mozart).

Zachęcamy do złożenia wniosku! Termin mija 30.06.2020 r.

Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna Hubicka

tel. +48 71 770 20 30

Idź na górę